S.V.  Zuidermeer

Tweede kans markt – Herfstfair

Op zondag 20 oktober is het zover, de nieuwe versie van voorheen de Rommelmarkt. Wij hebben ondernemers uit ons dorp gevraagd om bij ons een tafel te huren om hun eigen product te promoten en willen zo de markt dorps breed maken. Wij willen u vragen uw spullen deze keer bij ons te brengen in plaats dat wij het komen halen. Wij verzoeken u wel om tijdens de aangegeven tijden te komen en niet uw spullen voor de deur te zetten.

De brengtijden zijn als volgt:

  • Donderdagavond 17 oktober van 19-21 uur
  • Vrijdagmiddag 18 oktober van 14-16 uur
  • Zaterdag 19 oktober van 10-12 uur

En dan op zondag kunt u bij ons genieten van koffie of thee met gebak, een mooi koopje doen en eventueel een gokje wagen met het rad van Fortuin.Vanwege de Herfst bieden wij ook warme chocomelk aan en pompoensoep.

Wij hopen op uw inbreng en komst!

Met vriendelijke groet van de markt commissie

%d bloggers liken dit: